PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235229}

Lisek Vuk

Vuk
8,0 226
ocen
8,0 10 1 226

Lisek Vuk
powrót do forum filmu Lisek Vuk

Mam ja do tej pory na kasecie vhs,z polskim dubbingiem,pod tytulem "Przygody liska Vuka".Nie wiedzialam,,ze to jest wegierska bajka.Piekna opowiiesc o lisku,ktory stracil swoja rodzine i zostal wychowany przez starego lisa Chytrusa.Moze nie jest arcydzielem,ale bardzo lubie ja ogladac.Teraz nie ma juz takich bajek...

ocenił(a) film na 10
Moniczka_1984

witam, a czy jest jakaś możliwość, żeby pobrać tą bajke z internetu?

margor

ta fajna bajka:) wszystkie stare bajki sa super:) mam ja na vhs:) he musze na dniach obejrzec:)

Metal_up_Your_Ass

a nie mam możliwość abyś miał ja na dysku !!! Też miałem na VHS i na CD ! pożyczyłem komuś :-( i przepadła !! może dałoby się ją ściągnąć .

Pozdrawiam

kris1965

Witam masz może tą bajkę na cd czy coś sam bym ją chętnie obejrzał

Moniczka_1984

a nie ma możliwość abyś miała ja na dysku ? :-) !!! Też miałem na VHS i na CD ! pożyczyłem komuś :-( i przepadła !! może dałoby się ją ściągnąć .
przeszukałem siec i nigdzie nie ma z polskim dubbingiem
Pozdrawiam

Moniczka_1984

Czesc Moniczka ...
Jestem autorem strony internetowej www.nostalgia.pl - zainteresowany jestem ta bajka ... moze jesli masz ja w formacie Divx albo DVD to bys mi podeslala jedna kopie ... jesli nie do kupienia to moze na cos bysmy sie wymienili ? :)

www_dubbing_pl

Witam posiadasz może tą bajkę? Na internecie bardzo chciałabym ją obejrzeć

Moniczka_1984

Czy mogłaby Pani tę bajkę skopiować i umieścić ją w internecie?

damdin

dołączam się do prośby. w razie jakichkolwiek wieści proszę o info :) pozdrawiam

Moniczka_1984

hej, ja też szukam tej bajki od daaaawna, jeśli ktoś ma na kasecie VHS to mam możliwość przegrania z VHS na DVD lub VCD
proszę o kontakt alicjakubisiak@tlen.pl gg 2126956

użytkownik usunięty
Moniczka_1984

Hej :)

szukam tej animacji,
jeśli wciąż ją masz, możemy się wymienić za coś równie rzadkiego :)

Pozdrawiam :)

Moniczka_1984

Witaj. Czy jest opcja żeby jakoś kupić od Ciebie kopię lub jakkolwiek uzyskać ten film? Albo może ktoś wie gdzie go można kupić lub zgrać? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ szukam na prezent :) Jeżeli ktokolwiek ma jakieś info na temat tej bajki, proszę o kontakt na gg 11480071 lub tutaj na prywatną wiadomość.

Moniczka_1984

Witam! Byłbym cholernie wdzięczny gdyby ktoś miał na komputerze tą bajkę, i czy mógłby się skontaktować 47252512

ocenił(a) film na 10
Gustav94

Witam, posiadam tę bajkę na kasecie VHS. Wymiana nie wchodzi w grę, po prostu ma dla mnie zbyt dużą wartość sentymentalną :) Nie mam możliwości aby przegrać ją na płytę, ale jutro spróbuję nagrać ją w inny sposób. Jeśli się powiedzie to dam znać.

mati1507951

Dzięki wielkie ^^

ocenił(a) film na 10
Gustav94

mnie też bardzo by zależało na zdobyciu tej bajki, więc gdyby pojawiły się jakieś możliwości - dajcie znać ;)

MagareK

i ja poluję na tą bajkę, w wersji cyfrowej :)

ocenił(a) film na 8
Moniczka_1984

Czy to w tym filmie wilk lub lis niósł w pysku nad przepascią malucha a ten cały czas nawijał
Czy to w tym filmie dwie pijane gęsi cudem unikneły porwania przez lisa??

ocenił(a) film na 8
giovanni50

To ten film
Scena z nawalonymi gęśmi klasyka
Na nostalgii znalazłem

ocenił(a) film na 10
giovanni50

to ta bajka w ktorej lis niosl w pysku nad przepascia malucha a scena z nawalonym gesmi rzeczywiscie klasyka:)

ocenił(a) film na 8
Moniczka_1984

Klasykę masz
https://www.youtube.com/watch?v=HPzpnFsJV8w

ocenił(a) film na 10
giovanni50

To jest to :-) dzięki :-)

ocenił(a) film na 10
Moniczka_1984

W takim razie ja też dołączam się do prośby. Bajka mojego dzieciństwa, a ja nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

ocenił(a) film na 10
Moniczka_1984

Jeśli ktoś posiada tę bajkę w jakiejkolwiek formie - czy to VHS, czy CD - bardzo proszę o kontakt. Chciałam porozmawiać o możliwości udostępnienia - zapłacę.

ocenił(a) film na 10
aga_michna

Witam wszystkich
Niestety juz od dawna nie posiadam tej bajki,gdyz kaseta mi przepadla (zostala uszkodzona) i pozostaja mi tylko wspomnienia bo naprawde trudno jest ja dostac,ja szukalam dosc dlugo i nie znalazlam :-(.

ocenił(a) film na 10
Moniczka_1984

:( Naprawdę trudno ją zdobyć.

Moniczka_1984

Witam Wszystkich, czy mamy jakiś postęp w kwestii nieszczęsnego liska VUK mamy kopie cyfrową? :)

Moniczka_1984

Witam!
Udało mi się kupić tą bajeczkę na pewnym serwisie aukcyjnym. Teraz tylko czekam aż dojdzie przesyłka, zobaczę w jakim jest stanie i pewnie będę zgrywać ją na płytkę, aby dłużej u mnie zagościła ;) Pozdrawaiam

Confidentia

Próbowałam wysłać prywatną wiadomość ale chyba się nie udało ;) czy jest możliwość aby Pani zgrała tą bajkę również dla mnie, i wysłała? Oczywiście nie na Pani koszt :) Pozdrawiam!

the_d_is_silent

No właśnie ja też nie mogę napisać nie wiem dlaczego :/ ale nie będzie żadnego problemu aby się jakoś dogadać ;)

Confidentia

Super, dziękuję! Mam nadzieję że zamówiona bajka okaże się faktycznie TĄ bajką :D i będzie w dobrym stanie.

Moniczka_1984

Moi drodzy no i przyszła mi bajeczka. I jak ją odpaliłam to myślałam, że padnę..... bajka jest z polskim lektorem ;/ no cóż ale pewnie i tak będę ją utrwalać,

Confidentia

Bardzo tragicznie brzmi ten lektor? ;) Ja chyba mimo to chciałabym tą bajkę.

the_d_is_silent

Hmmm normalnie zwyczajny lektor mam nadzieję że uda nam się porozmawiać przez PW......

Confidentia

Proszę odezwać się na podany mail: friendhelp@wp.pl :) Pozdrawiam!

Confidentia

Witam.
Bardzo ale to bardzo zależy mi na tej bajce. Czy moglibyśmy pogadać na priv ?? Dodałam Panią do znajomych.

ocenił(a) film na 8
pegazekk

Tutaj jest https://www.youtube.com/watch?v=jduqrT7HM3Y

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Już nie ma - z powodu roszczeń dotyczących praw autorskich :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones