PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002086}

Słowo

Slovo
5,2 8
ocen
5,2 10 1 8
Słowo
powrót do forum filmu Słowo

Niesamowity obraz osaczenia i niszczenia rodziny uczciwego i honorowego notariusza przez KSČ (Komunistyczną Partię Czechosłowacji) pod koniec lat 60-tych.

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Gdzie ogladales?

ocenił(a) film na 9
q_ba87

Oglądałem ten film na Festiwalu Filmowym "Kino na Granicy" w Cieszynie. Tam co roku pokazują takie właśnie perełki...

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Zazdroszcze. Bo na dystrybucje kinowa czy vod w Polsce sie nie zanosi

ocenił(a) film na 9
q_ba87

Wybierz się. Na początku maja zaczyna się kolejna edycja "Kina na Granicy". Kilka lat temu pojechałem tak sobie, bez większego zainteresowania i... od tamtej pory jeżdżę do Cieszyna regularnie. Uważam, że to najlepiej spędzony czas w całym roku. A tam w kilku kinach po polskiej i czeskiej stronie - same perełki filmowe!

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Udalo mi sie zdobyc ten film, ale bez napisow, ktorych stworzenie powierzylem AI. Dlatego nie do konca zrozumialem koniec filmu - moglbys wyjasnic? Bohater do konca odmawial przystapienia do partii. Czy zatem wyprowadzka calej rodziny w finale jest efektem jego utraty pracy? Czy on, uprzedzajac fakty, sam postanowil sie wyniesc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones