PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611402}

Szpital na peryferiach - nowa generacja

Nemocnice na kraji města - nové osudy
7,6 92
oceny
7,6 10 1 92
Szpital na peryferiach nowa generacja
powrót do forum serialu Szpital na peryferiach - nowa generacja

Obejrzałem serial - jest dobrze, ale niestety doszukałem się kilku niespójności, które zaburzają logiczną całość wszystkich 3 częsci serialu:

1. Co się stało z siostrą Hunkovą-Penkavovą - przecież w ostatnim odcinku II serii została zdegradowana do funkcji zwykłej pielegniarki ?? Siostra oddziałową też została inna aktorka. I co z jej mężem, synem i jego cygańską żoną ??

2. Dlaczego Cenkova jest odrynatorem - przecież w ostatnim odcinku II części Błażej zaproponował tą posadę dr Novosadovi a ten się zgodził ??? No i co się stało z dr Novosadem ??

3. Gdzie sie podział burmistrz Roman Jachym ?? Miał co prawda problemy z kręgosłupem ale oprócz tego raczej trzymał się dobrze.

4. Co się stało z narzeczoną młodego Arnoszta Błażeja - tą młodą pielęgniarką z domu dziecka, którą oficjalnie przedstawił swojej mamie podczas kolacji w ostatnim odcinku II serii ??

Z drugiej strony fajnie, że odświeżyli role hokeisty Rezka, dr. Peterki i corki dr Strosmajera. Ta III seria była by lepsza niż II, gdyby zachowano logiczny ciąg zdarzeń (np. jak z Iną - miała raka i uśmiercono ją).

SMutny akcent - Eliszka - córka Dany - ostatnia rola Zuzany Dřízhalovej (aktorka zmarła w 2011 roku na raka - miała tylko 36 lat)

Ale generalnie, jestem "na tak" - szkoda że my nie potrafimy robić tak dobrych kontynuacji starych seriali (no może z wyjątkiem "Domu"

ocenił(a) serial na 8

Mam dokładnie takie samo odczucie. Zabrakło tych postaci, ich historie urwane są w poprzedniej serii i zakończone tak żeby można było dalej poprowadzić wątki. Wielka szkoda. Największy minus tej serii :(

ocenił(a) serial na 7

Przepraszam A gdzie można obejrzeć ta 3 część serialu ; nowa generacja ?

użytkownik usunięty
ryszard_26

Ja oglądałem na Kino Polska - może jeszcze kiedyś to puszczą.
Poza tym, wujek Google prawdę powie - na cho***u znajdziesz bez problemu

ocenił(a) serial na 7

Ok ,już obejrzałem...szkoda że dalej tego nie pociągnęli ( bo jest jakiś tam potencjał), Ciekawe by były dalsze losy Arnoszta i innych nowych bohaterów...Ale dobre że i tak te 3 a nawet 4 serie zrobili ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones