PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289862}

Obsługiwałem angielskiego króla

Obsluhoval jsem anglického krále
7,2 16 695
ocen
7,2 10 1 16695
6,5 4
oceny krytyków
Obsługiwałem angielskiego króla
powrót do forum filmu Obsługiwałem angielskiego króla

tradycyjnie, zdecydowanie lepsza !Polecam !

savage_2

Ogólnie, nie zgodzę się, że książka tradycyjnie jest lepsza od filmu- ale to już inna kwestia:P.
A co obsługiwałem angielskiego króla. Czytałem jedynie książkę i skończyłem ją z dużym wysiłkiem woli . Nie podobała mi się, i tyle:).
pozdrawiam,

savage_2

zgadzam się w całej rozciągłości, książka jest zdecydowanie lepsza... Ma niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) film na 10
savage_2

Ja bym powiedział, że książka jest inna. Jest cięższa i ma bardziej wyczuwalny klimat, ale film wykorzystał z książki tyle ile jego twórcy chcieli. Film jest lżejszy, dobrze się go ogląda, ale nie traci bardzo wiele z przekazu. Natomiast niektórych rzeczy po prostu się nie da przedstawić tak samo jak w książce i uważam, że realizatorzy tego filmu poradzili sobie z tym bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 4
adam_

film obejrzałam, nie będę ukrywać, że liczyłam na coś więcej, ale to pewnie ze względu na książkę, która była niesamowita.

ocenił(a) film na 6
savage_2

faktycznie ksiazka jest genialna, ogólnie jedna z moich ulubionych,...a film tylko niezły, taki bym powiedział "milutki"...faktycznie tworca udało sie przemycic ,w przystepnej formie, spor z przekazu ksiazki, ale w tej formie nie robi to takiego wrazenia, szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones